Home > E-Ticaret

E-Ticaret

Türkiye’nin lider e-ticaret altyapı sağlayıcısıolan IdeaSoft; küçük büyük demeden, her ölçekten firmanın iş hedeflerini gerçekleştirme sürecinde rekabet güçlerini artıracak, katma değer oluşturacak, kaliteli projeler ve çözümler üreten bir teknoloji firmasıdır.

6500+ firmaya hizmet veren IdeaSoft E ticaret yazılımları, tüm ihtiyaçlarınıza çözüm sunan bir e-ticaret sitesi kurmanıza olanak sağlar. 120+ Profesyonel ekibi sayesinde tüm e-ticaret süreçlerinizde her zaman destek vermektedir.

eticaret

140+Ücretsiz Kullanıma Hazır Tema

Ücretsiz sunulan eticaret temaları arasından işiniz için en uygun olanı seçip, dilediğiniz gibi düzenleyip, sizi ve markanızı yansıtan bir sanal mağaza oluşturabilirsiniz.

Gelişmiş Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

IdeaSoft e ticaret sitesi yazılımı, SEO dostu arayüzü ve Rakip SEO Analizi, SEO Analiz Modülü gibi sadece IdeaSoft’ta bulunan modülleriyle kusursuz bir eticaret sitesi hazırlamanızı sağlar.

Pazaryeri Entegresyonları

E-ticaret sitenizdeki ürünlerinizi otomatik olarak Gittigidiyor, Hepsiburada n11 ve Amazon’da yer alan dükkanınıza aktarıp, bir çok kanal üzerinden ürünlerinizi satışa sunabilirsiniz.

Satışlarınızı Katlayacak Pazarlama Araçları

Gelişmiş promosyon ve kampanya modülleri ile ihtiyaç duyduğunuz her an satışlarınızı artırmak adına yeni satış stratejileri planlayarak müşterilerinize avantajlar sağlayabilirsiniz.

Bankalar Ve Ödeme Sistemleri

Tüm bankaların sanal posları ve bir çok alternatif ödeme yöntemi IdeaSoft e ticaret yazılımı ile birlikte entegre gelir. Başvurunuzu yapıp dilediğiniz seçenek ile ödeme almaya başlayabilirsiniz.

Mobil Uyumlu Site ve Mobil Yönetim Paneli

Tüm cihazlar ile uyumlu çalışan bir online satış sitesine sahip olabilir, ücretsiz sunulan IdeaSoft Mobil Admin Uygulaması ile de sitenizi mobilden yönetip düzenlemelerinizi hızlıca yapabilirsiniz

Kargo Entegrasyonları ve IdeaSoft’a Özel Anlaşmalı Fiyatlar

En çok tercih edilen kargo firmaları ile tam entegre çalışan entegrasyonlar sayesinde zamandan kazanınırken, IdeaSoft müşterilerine özel sağlanan indirimli fiyatlardan faydalanın.

Fark Yaratan Sosyal Medya Uygulamaları

Whatsapp Sipariş, Facebook Store gibi sosyal medya pazarlama araçları sayesinde ürünlerinizi sosyal platformlarda yayınlayabilir ve siteniz için ekstra satış kanalları yaratabilirsiniz.

E-TİCARET PAKETLERİ VE FİYATLARI

IdeaSoft E-Ticaret Paketlerini ve E-Ticaret Paket Fiyatlarını karşılaştırın. İşiniz için en uygun olan e-ticaret paketi ile e-ticarete adım atın.

ÖZELLİKLER

Yıllık Trafik / Sunucu Kullanımı

Web Alanı / Database Alanı

E-Posta Hesabı

Ticket & Telefon ile Teknik Destek

Hazır Tema Tasarımları

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Toplu Mail Gönderimi

Blog / İçerik Yönetimi

Detaylı Kargo Yönetimi

İstatistik ve Raporlama

Sosyal Medya Pazarlama

Google Yönetim Araçları

Pazarlama / Promosyon Barı

Ziyaretçi Çıkış Teklifi

Cloud Sunucu Altyapısı

WhatsApp Sipariş

Yönetim Paneli Mobil Uygulaması

Havale / Kapıda Ödeme Sistemi

Anında Sanal POS

Bayi (B2B) Altyapısı

256bit SSL Güvenlik Sertifikası

Kredi Kartı Modülü

Hediye Çeki / Puan Sistemi

Google Merchant Center Entegrasyon

Mobil E-Ticaret Sitesi

Sepet / Sipariş Hatırlatma

Excel Ürün Aktarım Robotu

XML Entegrasyonları (Opsiyonel)

Ürün Karşılaştırma Modülü

Akıllı Filtre / Ürün Seçenekleri

Online Fatura Modülü

Ürün Kişiselleştirme

Alışverişsiz Tahsilat Modülü

XML Tedarikçi Modülü

Promosyon Modülü

Google Arama Hacmi Entegrasyonu

N11 Hepsiburada GittiGidiyor Entegrasyonu

3000 TL'lik Gittigidiyor Mağaza

Amazon Entegrasyonu

Rakip SEO Analizi

SEO Analiz Modülü

İndirimli Kargo Anlaşmaları

Abonelik Modülü

InstaShop Özel Instagram Sayfası

Mobil Uygulama Hediye

Kurulum / Lisans Bedeli (İlk Yıl)

PRO

1500 GB

Sınırsız

20 Adet

FİYAT SORUNUZ !

DEMOYU İNCELE

ENTEGRE

2500 GB

Sınırsız

20 Adet

FİYAT SORUNUZ !

DEMOYU İNCELE

ENTERPRISE

3000 GB

Sınırsız

30 Adet

FİYAT SORUNUZ !

DEMOYU İNCELE

PLATINIUM

4000 GB

Sınırsız

50 Adet

FİYAT SORUNUZ !

DEMOYU İNCELE

SIKÇA SORULAN SORULAR

E-ticaret paketleri ile ilgili merak edilen soruların cevaplarını aşağıda bulabilirsiniz.

E ticaret sitesi kurulumu için herhangi bir ücret talep ediliyor mu?

Hayır. Hiçbir paketimizde e ticaret sitesi kurulumu için ücretlendirme bulunmamaktadır. IdeaSoft e ticaret paketleri, otomatik olarak kurulur ve kullanımınıza sunulur. Kurulum sürecinde de ücretsiz olarak teknik ekiplerimizden destek alabilirsiniz.

E ticaret paketlerinin demo sürümünü inceleyebilir miyim?

Evet. IdeaSoft Akıllı E-ticaret paketlerinin demo sürümünü incelemek için bu adresten demo talebi oluşturabilirsiniz. Mail adresinize iletilecek olan bilgilerle eticaret paketlerimizin demo sürümünü incelemeye başlayabilirsiniz.

E ticaret paketimi daha sonra yükseltebilir miyim?

Elbette. Paketler arası geçiş yapabilirsiniz. Yukarıda yer alan hazır e-ticaret paketleri arasında yükseltme yapabilirsiniz. Bu süreçte verilerinizde veya sitenizde kayıp yaşamadan yeni paketinizin özelliklerini de kullanabilirisiniz.

E ticaret satış gelirlerim üzerinden size ek bir ücret öder miyim?

Hayır. Satış gelirleriniz üzerinden IdeaSoft’a herhangi bir ücret ödemezsiniz. IdeaSoft satış gelirleri üzerinden herhangi bir komisyon almaz.

E-ticaret sitesi fiyatları, alan adı, hosting ve SSL sertifikası gibi hizmetlerin ücretlerini de kapsıyor mu?

Tüm IdeaSoft hazır e ticaret sitesi fiyatlarına hosting, alanadı ve SSL sertifikası dahildir. Ek ücret ödemezsiniz. Mevcut bir alan adınız varsa dilerseniz bu alan adı ile de e-ticaret sitenizi yayınlayabilirsiniz.

Kredi kartı ile ödeme alabilmek için sanal pos altyapısı paketlerde mevcut mudur?

Türkiye’de aktif olarak hizmet veren tüm banka sanal pos altyapıları sistemimiz tarafından desteklenmektedir. Ek olarak sistemimiz birçok ödeme sistemi ile de entegredir. iyzico, iPara, PayU, Hepsipay, ParamPos hesap bilgilerinizi sisteme tanımlayarak anında kredi kartı ile ödeme almaya başlayabilirsiniz.

Başka bir e ticaret yazılımından veya ücretsiz e ticaret sitesi yazılımlarından verilerimi taşıyabilir miyim?

Mevcut bir e-ticaret siteniz varsa, buradaki verilerinizi, ürünlerinizi ve tasarımınızı dilerseniz IdeaSoft altyapısı ile hazırlanan yeni e-ticaret sitenize aktarabilirsiniz.

E ticaret sitesi kurulum sürecinde bana yardımcı olacak mısınız?

IdeaSoft Sadece site kurulum sürecinde değil, e-ticaret süreçlerinin tamamında IdeaSoft teknik destek ekibi yanınızda. Dilerseniz telefon desteği, dilerseniz destek sistemi üzerinden sizlere yardımcı oluruz.

Her hafta ücretsiz olarak düzenlediğimiz eğitimlerimize katılabilir ve sitenizin kurulum aşamasında teknik destek ekibimizden yerinde destek alabilirsiniz.

Eticaret paketi yazılım güncellemelerinden ücretsiz olarak faydalanabiliyor muyuz?

IdeaSoft kullanan e-ticaret siteleri, yeni özelliklere ve geliştirmelerden ücretsiz faydalanır. Kullandığınız süre zarfında çıkacak olan tüm versiyon sürümlerinden ücretsiz olarak faydalanırsınız. Versiyon güncellemeleri otomatik olarak yapılır.

Copyright © Dolunay Web Tasarım & Yazılım Hizmetleri