Home > Hakkımızda

Dolunay Web Tasarım & Yazılım Hizmetleri

Dolunay Yazılım; genç ve dinamik kadrosuyla hızla büyüyerek konusunda deneyimli ve uzman bir çalışma topluluğuna dönüşmüştür. Gençliğin verdiği dinamizmle hızla yükselerek sektörünce hedeflediği noktalara gelebilmek için çaba sarf etmekte olan ve kendini sürekli yenileyen bir firmadır.

Firmamız, yazılım üretim ve satışının yanında, web tasarımı, network çözümleri, otomasyon sistemi hizmetlerini sunmaktadır. Bilgi işlem ve internet teknolojileri ile ilgili her türlü ihtiyaç ve problemlerinize, “Size Özel Çözümler” getirmektedir. Müşteri memnuniyetini ve beraber çalışılan şirketlerin menfaatlerini de en ön planda tutmak şirketimizin hizmet anlayışını özetleyen bir kavramdır. Yaptığımız her çalışma bizim için bir sorumluluk ve ciddiyet; her çalışılan kurum da bizim bir çözüm ortağımızdır.

Gelişmiş kreatif ve interaktif yeteneklerimiz ile müşterilerimizi yerli ve yabancı sektörlerdeki tüm ihtiyaçlarında en etkin ve hızlı çözümleri üretmek, ayrıca teknoloji ve iletişim desteği ile en iyilerin arasına taşımak ve markalaştırmak.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, internet dünyasının tüm etkinliklerinden tam anlamıyla yararlanmalarını sağlamak ve ihtiyaçlarına yönelik profesyonel çözümler üreterek kalıcı üstünlükler sağlamaktır.

14 Yıllık Tecrübe
100% Profesyonel Hizmet Anlayışı
100% Müşteri Memnuniyeti
100% Olumlu Referans

Copyright © Dolunay Web Tasarım & Yazılım Hizmetleri