Home > Web Tasarım

Web Tasarım

Günümüzde en çok kullanılan teknolojilerin başında gelen internet, hiçbir şekilde sabit kalmayıp günden güne değişmektedir. Bu değişimlerin en büyük sebebi ise internet dünyasında yeni internet sitelerinin açılması ve kapanmasıdır. İnternet insanlar tarafından keşfedildikçe ve iyice öğrenildikçe, internet sitelerinin açılma oranı günden güne artmaktadır.

Küçük işletmelerden dünya devi şirketlere kadar artık her marka kendine ait internet sitesi açarak satışlarını ve işlerini oradan yürütmeye başlamaktadır.

Web Tasarım Nedir?
Web Tasarım

Web Tasarım Nedir?

Herhangi bir firma, kuruluş, hizmet ya da şahıslar için açılacak olan internet sitesinin hazırlanma ve oluşturulma olayına web tasarım denir.

Web tasarım işlemleri tamamlandıktan sonra internet sitesi kullanılmaya ve erişime hazır hale gelir.

Web Tasarım Nasıl Yapılır?

Web tasarım işlemlerine başlamadan önce web tasarım şirketi, site yaptırmak isteyen müşterisinden yapılacak sitenin ne amaçla kullanılacağı, hangi kitleye hitap edeceğini öğrenmektedir.

Bu bilgiler doğrultusunda ise web tasarım işlemleri sitenin hizmet edeceği amaçlar doğrultusunda yapılarak, kullanıcıların kolaylığı açısından sitenin sunacağı hizmetlerini ve ürünlerini ön plana çıkartmaktadır

Web Tasarım Nasıl Yapılır?

Biz Neler Yaparız?

Dolunay Yazılım olarak firmanızın veya vereceğiniz hizmetin, ürünün faaliyet analizini yaparak firmanızı en iyi yansıtacak ve müşterilerinize firmanızı en kolay yoldan tanıtacak şekilde web sitenizi hazırlıyoruz. İnternet siteniz, ürününüzün veya firmanızın internete açılan kapısı olduğundan dolayı firmanızı en iyi anlatacak, özetleyecek ve tanıtacak olan görselleri, içerikleri sitenizin web tasarım işlemleri sırasında bir araya getirerek internet sitenizin temelini oluşturuyoruz. Sitenizin sunacağı hizmet ile alakalı olması gereken alan adınızı belirleyip hosting ihtiyacınızı tespit ediyoruz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Dolunay Yazılım olarak firmanızın veya hizmetinizin internetteki yüzü olacak internet sitenizi müşterilerinizin en rahat kullanabileceği şekilde sade, hızlı ve hatasız olarak hazırlıyoruz. Sunacağınız ürün veya hizmeti sitenizi kolayca anlatacak her türlü dokümanı, web tasarım işlemini yaparken bir araya getiriyoruz ve sitenizi özetlemesini sağlıyoruz. Web siteniz hazır olduktan sonrada, bir süre boyunca destek vermeye devam ediyoruz. Firmamızın yapmış olduğu başta web tasarım olmak üzere diğer hizmetlerimiz ile ilgili referanslarımızı inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz.

Copyright © Dolunay Web Tasarım & Yazılım Hizmetleri