Taekwondo klub Jastreb organizira prvi internacionalni ljetni kamp na  Ugljanu
Taekwondo klub Jastreb organizira prvi internacionalni ljetni kamp na Ugljanu

Taekwondo klub Jastreb - Trenirajte s najboljima!

Jastreb potvrdio status najboljeg zagrebačkog taekwondo kluba

TKD-Jastreb - U domaćinstvu TK Bistra i TK Pantera u “Westgate Shopping  City“ održao se 2. Prijateljski susret i druženje klubova na kojem je  nastupilo 437 natjecatelja iz 17 klubova i 2
TKD-Jastreb - U domaćinstvu TK Bistra i TK Pantera u “Westgate Shopping City“ održao se 2. Prijateljski susret i druženje klubova na kojem je nastupilo 437 natjecatelja iz 17 klubova i 2

Naš tim | Taekwondo klub Jastreb

TKD-Jastreb | Zagreb

Taekwondo klub Jastreb će 17. prosinca biti domaćin 25. Jastreb kupa  prijateljstva – CroRing
Taekwondo klub Jastreb će 17. prosinca biti domaćin 25. Jastreb kupa prijateljstva – CroRing

Polaganje HTS-a za crne pojaseve | Taekwondo klub Jastreb

282. emisija Školska liga- Taekwondo klub Jastreb -najava 20. Jastreb kupa  - YouTube
282. emisija Školska liga- Taekwondo klub Jastreb -najava 20. Jastreb kupa - YouTube

26. emisija Sport report -Taekwondo klub Jastreb - YouTube

TKD JASTREB - najnovije objave | 24sata

Zvono | TAEKWONDO KLUB JASTREB

Taekwondo klub Jastreb na Bosnia Openu osvojio šest medalja - Večernji.hr

Slobodna Dalmacija - #taekwondo klub jastreb

TKD-Jastreb - Završio je 16. Sv. Nikola 2018 Open. Naši natjecatelji  osvojili su 2 zlata,4 srebra i 2 bronce. U mlađim kadetima osvojili smo  ekipno drugo mjesto. Maris Meter 1.mjesto Robert Raić
TKD-Jastreb - Završio je 16. Sv. Nikola 2018 Open. Naši natjecatelji osvojili su 2 zlata,4 srebra i 2 bronce. U mlađim kadetima osvojili smo ekipno drugo mjesto. Maris Meter 1.mjesto Robert Raić

Međunarodni sportsko-edukativni kamp Taekwondo kluba "Jastreb" u Kukljici -  Karlovački.hr
Međunarodni sportsko-edukativni kamp Taekwondo kluba "Jastreb" u Kukljici - Karlovački.hr

Helena Dujmić osvojila srebrnu medalju na G1 natjecanje Tallinn Open 2021.  – CroRing
Helena Dujmić osvojila srebrnu medalju na G1 natjecanje Tallinn Open 2021. – CroRing