Home

otirač svojstvo Pedicab dinamo split golovi Ljudska rasa Mathis Student

Dinamo projurio kroz Imbriovec, prvi golovi Alena Jurilja - Sportnet

Pravi kaos: Samo Dinamo, Hajduk i Osijek imaju pozitivnu gol-razliku na  polusezoni - Večernji.hr
Pravi kaos: Samo Dinamo, Hajduk i Osijek imaju pozitivnu gol-razliku na polusezoni - Večernji.hr

Sjajna utakmica u Kranjčevićevoj; golovi pali u razmaku od sedam minuta -  Net.hr
Sjajna utakmica u Kranjčevićevoj; golovi pali u razmaku od sedam minuta - Net.hr

Zagreb: Dinamo (Z) - Hajduk 4:1 • HNK Hajduk Split

DINAMO HIGHLIGHTS | GNK Dinamo 2:0 HNK Šibenik | Golovi Lauritsena i  Ivanušeca | HT Prva liga | [VIDEO] Propustili ste jučerašnju pobjedu protiv  Šibenika? Pogledajte sažetak utakmice klikom na  https://youtu.be/bDFBCV36h5s
DINAMO HIGHLIGHTS | GNK Dinamo 2:0 HNK Šibenik | Golovi Lauritsena i Ivanušeca | HT Prva liga | [VIDEO] Propustili ste jučerašnju pobjedu protiv Šibenika? Pogledajte sažetak utakmice klikom na https://youtu.be/bDFBCV36h5s

VIDEO Dinamo - Lokomotiva 2-1, preokret za pobjedu na Maksimiru | 24sata

Dinamo u velikom stilu završio polusezonu, debitirali Mišić i Janković |  Dinamo Zagreb
Dinamo u velikom stilu završio polusezonu, debitirali Mišić i Janković | Dinamo Zagreb

Slobodna Dalmacija - Težak poraz Hajduka u Puli: Bijele su presjekli  poništeni golovi, nisu odigrali dobro, bilo je previše praznog hoda
Slobodna Dalmacija - Težak poraz Hajduka u Puli: Bijele su presjekli poništeni golovi, nisu odigrali dobro, bilo je previše praznog hoda

Sportske novosti - Tjedan uoči derbija Osijek i Dinamo imali vatrenu  uvertiru! Golovi padali u nadoknadama, tresla se greda
Sportske novosti - Tjedan uoči derbija Osijek i Dinamo imali vatrenu uvertiru! Golovi padali u nadoknadama, tresla se greda

Split: Hajduk - Dinamo (Z) 1:0 • HNK Hajduk Split

DINAMO HIGHLIGHTS | GNK Dinamo 5:2 NK Osijek | Golovi Oršića, Petkovića,  Perića i autogol Jurčevića - YouTube
DINAMO HIGHLIGHTS | GNK Dinamo 5:2 NK Osijek | Golovi Oršića, Petkovića, Perića i autogol Jurčevića - YouTube

VIDEO Dinamo - Astana 4-0 golovi, hat-trick Ivanušec i Petković | 24sata

Varaždin - Dinamo 1-3: Plave trupe na krilima Boysa do nova tri boda -  Net.hr
Varaždin - Dinamo 1-3: Plave trupe na krilima Boysa do nova tri boda - Net.hr

Slobodna Dalmacija - Dinamo slavio na gostovanju u Varaždinu, svi golovi  pali su u drugom poluvremenu
Slobodna Dalmacija - Dinamo slavio na gostovanju u Varaždinu, svi golovi pali su u drugom poluvremenu

Dario Špikić – Wikipedija

Na Poljudu oglašen alarm za uzbunu: I Dinamo i Hajduk trebaju veliki  remont, ovo je bilo mučenje
Na Poljudu oglašen alarm za uzbunu: I Dinamo i Hajduk trebaju veliki remont, ovo je bilo mučenje

DINAMO HIGHLIGHTS | Varaždin 1:3 Dinamo | Golovi Ivanušeca i Ademija za  novu pobjedu - YouTube
DINAMO HIGHLIGHTS | Varaždin 1:3 Dinamo | Golovi Ivanušeca i Ademija za novu pobjedu - YouTube

Golovi s utakmice Ballkani - Dinamo | 24sata

Split: Hajduk - Dinamo (Z) 1:1 • HNK Hajduk Split

Zagreb: Dinamo (Z) - Hajduk 1:2 • HNK Hajduk Split

FOTO) DINAMO PROMAŠIO SUMNJIVI PENAL, A ONDA SLAVIO PROTIV HITA PRVENSTVA!  Pljuštali i poništeni golovi, pogledajte sjajnu posvetu Ćiri - Dnevno.hr
FOTO) DINAMO PROMAŠIO SUMNJIVI PENAL, A ONDA SLAVIO PROTIV HITA PRVENSTVA! Pljuštali i poništeni golovi, pogledajte sjajnu posvetu Ćiri - Dnevno.hr

Zagreb: Dinamo (Z) - Hajduk 1:0 • HNK Hajduk Split